Image
Zapraszamy na I rundę sezonu 2021 na Torze Jastrząb. Planujemy 5 sesji 17-minutowych w grupach po około 10 aut. Nowa szybka trasa z elementami technicznymi da nam w sumie 125 km jazdy! Rejestracja od 8:00, odprawa o 9:30, start jazd o 10:00. Wpisowe 425 zł. Aby być zaliczonym do łącznej klasyfikacji sezonowej TAP należy również opłacić 100 zł wpisowego na sezon. Przed rejestracją zapoznaj się ze szczegółami w Regulaminie 2021.

Aby zostać zaliczonym do klasy ROOKIE (obok zaliczenia też do klas głównych) należy całe zawody przejechać na oponach drogowych/semislick. Dla pozostałych klas opony dowolne.

Relację filmową oraz pokazanie najciekawszych aut/projektów przygotuje dla nas BeTuned. Będą również realizowane filmiki z przejazdów przez Handbrake Media. Podczas rundy będzie obecny foodtruck, wulkanizacja oraz ratownicy/straż pożarna. Jak zwykle będzie możliwość zważenia auta na wagach elektronicznych udostępnionych przez GTPerformance. Tradycyjnie mamy dla wszystkich startujących nagrody rundowe o łącznej wartości 17,500 PLN a fotki dostarczy nam Studio3df - Fotografia Motoryzacyjna.

Impreza odbędzie się w reżimie sanitarnym jako szkolenie. Tor Jastrząb to Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy. Wpisowe nie podlega zwrotowi na mniej niż tydzień do daty imprezy.

ODPRAWA OBOWIĄZKOWA DLA OSÓB PIERWSZY RAZ W TAP I/LUB NA TORZE JASTRZĄB.

JEŚLI ZAREJESTROWAŁEŚ SIĘ JUŻ W TAP NA SEZON 2021, WYSTARCZY WPISAĆ EMAIL, IMIĘ I NAZWISKO. POZOSTALI WPISUJĄ WSZYSTKIE DANE!
Image

Kontakt

Email: info małpa timeattackpoland kropka pl

Tel. 664 006 162

Media społecznościowe

Copyright © 2021. Photos by Studio3df - All Rights Reserved.

Search